• Inwestuj z RINT

BEZPIECZNIE

BEZOBSŁUGOWO

Z WYSOKĄ STOPĄ ZWROTU

Piotr Kurzawa
Członek Zarządu

Stoi za nami solidne doświadczenie w budowaniu prężnej agencji nieruchomości Express House obecnej w czterech województwach. Działamy w Białymstoku, Lublinie, Warszawie i Poznaniu. O mieszkaniach wiemy tak dużo jak o ciągłych podróżach i pobytach z dala od domu. To pozwala na zarządzanie Rint z dbałością nie tylko o naszych klientów, ale także Partnerów. To my troszcząc się o własną ofertę najlepiej troszczymy się o jakość tworzących ją apartamentów.

Krzysztof Dąbrowski
Członek Zarządu

Współpraca z Rint pozwala na bezpieczne i efektywne wykorzystanie własnej nieruchomości do celów zarobkowych. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem, o praktyce popartej zadowoleniem i referencjami rzeszy klientów. Mamy rozległy horyzont biznesowy, wiedzę o rynku, zrozumienie dla wszystkich pytań.

Marek Szubzda
Członek Zarządu

Gwarantujemy opiekę nad nieruchomością, utrzymanie jej w wysokim standardzie, profesjonalne zarządzanie i serwis porządkowy. Czyli korzyść dla wszystkich stron, którą potwierdza zarówno ilość apartamentów w ofercie Rint jak również ich standard.

Przemysław Smalkowski
Członek Zarządu

Proponujemy przejrzyste zasady, jasną perspektywę finansową, profesjonalne podejście. Realizując usługi Rint działamy w uporządkowanych i jasnych procedurach na wzór zarządzania w hotelach, kładąc nacisk na kwalifikacje i przeszkolenie pracowników, którzy doglądają nieruchomości. Czuwamy nad detalami i nad całokształtem. To działa.

Porozmawiajmy o szczegółach

Newsletter

Otrzymuj informacje o promocjach i ofertach specjalnych.